Hazai pályán nyert 4:3 arányban az U13 a Nagykanizsa ellen.

Részletek

Nem volt tétje a mérkőzésnek
2024. május 29., 17:53

Már az előző fordulóban biztos 3. lett U17-s korosztályunk a kiemelt regionális bajnokságban, az utolsó hazai mérkőzésen alulmaradtak a srácok a Soroksár ellen.

Részletek

Vereség a bajnok ellen
2024. május 27., 19:53

A Haladás Sportkomplexumban elszenvedett 1:0-s vereséggel búcsúzott felnőtt csapatunk az NBIII-s bajnokságtól.

Részletek

A 2. félidőben fordított az U13
2024. május 26., 19:31

3:1 arányban nyert csapatunk a Hévíz ellen.

Részletek

Magabiztos siker a városi derbin
2024. május 24., 19:13

Szép győzelemmel koronázta meg a szezont U14-s korosztályunk, az utolsó fordulóban 6:1 arányú győzelmet aratott a Lurkó otthonában.

Részletek

Utolsó perces góllal hoztuk el a 3 pontot Dorogról
2024. május 20., 19:56

Nagyot küzdött és 3:2 arányban nyert felnőtt csapatunk az NBIII-s bajnokság utolsó előtti fordulójában.

Részletek

3 gólos siker a bajnok ellen
2024. május 20., 09:23

A Főnix elleni 5:2-s győzelemmel U16-s csapatunk bebiztosította második helyezését a bajnokságban egy fordulóval a vége előtt.

Részletek

Parádés szezonzárás
2024. május 19., 16:22

2:0-s győzelmet aratott az Országos Alapban csoportban szereplő U19-es korosztályunk a Zalaegerszeg otthonában szombaton. A fiúk a szezon során bebizonyították, hogy a magasabb osztályban megállják...

Részletek

Folytatta a jó sorozatot az U17
2024. május 19., 09:05

A Buda FC elleni győzelemmel biztosan dobogós helyen végez fiatal csapatunk a kiemelt regionális bajnokságban.

Részletek

Bravúr döntetlen a Budai FC otthonában
2024. május 19., 08:33

Egy ponttal térhetett haza U15-s korosztályunk a bajnokság egyik éllovasának otthonából.

Részletek

Egy lépésre a bajnoki címtől
2024. május 18., 15:47

Sok néző előtt, kiváló hangulatú mérkőzésen tudott visszavágni U14-s csapatunk a Sopronnak a tavasszal elszenvedett egyetlen vereségért.

Részletek

Végig dominált az U15
2024. május 16., 17:54

Hamar gólokká érett a fölény a Nagykanizsa elleni találkozón, már az első játékrész végén 2 góllal mentek a mieink.

Részletek

Papírforma győzelem
2024. május 15., 20:08

U16-os csapatunk is itthon tartotta a 3 pontot a PVSK elleni mérkőzésen.

Részletek

Gólzáporos siker
2024. május 15., 19:52

Hétszer is betalált a Pécs kapujába U17-s korosztályunk.

Részletek

Példás helytállás a bajnokesélyes ellen
2024. május 13., 20:22

Bár a múlt heti vereség után matematikailag is kiesett felnőtt csapatunk az NBIII-s bajnokságból, játékosaink az utolsó három fordulóban is szeretnék megnehezíteni az ellenfelek dolgát. A Bicske el...

Részletek

Ragyogó teljesítmény
2024. május 11., 20:03

Remek játékkal rukkolt elő U19-s korosztályunk az országos bajnokság szezonbeli utolsó hazai mérkőzésén.

Részletek

Pont nélkül tért haza az U13 Sárvárról
2024. május 07., 20:01

Hullámzó teljesítményt nyújtott korosztályunk idegenben, 3:1 arányú vereség lett a vége.

Részletek

Két gólos hátrányból fordított az U17
2024. május 07., 19:45

A tabella első helyén tanyázó Gyirmót otthonában 3:2 arányban nyert fiatal csapatuk.

Részletek

Elszállt az esély a bentmaradásra
2024. május 06., 20:34

Legutóbbi három mérkőzésén nem tudott nyerni, így biztossá vált, hogy ősszel már nem folytathatja az NBIII-s bajnokságban felnőtt csapatunk.

Részletek

U17: hamar eldöntötték a mérkőzést
2024. május 05., 07:57

Már az első huszonöt percben 4 gólt lőtt fiatal csapatunk a székesfehérvári Főnixnek.

Részletek

Férfias munkával tartotta itthon a 3 pontot az U19 a Főni...
2024. május 05., 07:41

A Szeged otthonában lejátszott hétközi fordulón viszont már sajnos nem jött össze a pontszerzés.

Részletek

Két számjegyű győzelem
2024. május 05., 07:20

A Sárvár elleni gólzáporos sikerrel javított a bajnokságban megszerzett gólok arányán U14-s korosztályunk.

Részletek

Nem tudott gólt rúgni az U15
2024. május 04., 21:33

A Budaörs elleni találkozó 0:0-s döntetlennel végződött, a Veszprém pedig az utolsó percben szerzett egyetlen góljával nyerte meg a fiatal csapatunk elleni találkozót.

Részletek

Sikert sikerre halmozott az U13
2024. május 04., 21:19

A Tapolca ellen idegenben, a Pápa ellen hazai pályán nyert csapatunk. Utóbbi mérkőzésen a tavaszi szezon egyik legjobb játékával rukkoltak elő a srácok.

Részletek

5 nap alatt 2 győzelem
2024. április 26., 20:18

Az Ajka és az Üstökös elleni mérkőzéseket is behúzta az U14.

Részletek

Könnyed siker a városi derbin
2024. április 26., 19:57

4:1 arányú győzelmet aratott U16-os korosztályunk a Király elleni mérkőzésen.

Részletek

Vereség Székesfehérváron
2024. április 24., 19:31

Nem tudott gólt rúgni U15-s korosztályunk a Főnixnek.

Részletek

3 pontba kerültek a kihagyott helyzetek
2024. április 22., 18:46

Hiába dolgozott ki több gólszerzési lehetőséget is felnőtt csapatunk, az ellenfél egy véleményes büntetőből szerzett góllal nyerte meg a mérkőzést.

Részletek

Jó játék, megérdemelt győzelem
2024. április 21., 15:52

5:2 arányban nyert U13-s korosztályunk vasárnap délelőtt a Balatonalmádi ellen.

Részletek

Hazai pályán szenvedett vereséget az U19
2024. április 21., 15:36

Az első félidőben magabiztosabban futballozott a vendég Kaposvár együttese.

Részletek

MLSZ Regionális U17 Kiemelt Nyugat 26. forduló

HVSE - Soroksár SC 0 : 5

HVSE U17: Pikács Márk, Kiss Levente, Fekete Iván, Macoun Bence, Lajos Dávid, Pál Levente,  Simon Mátyás, Házi Marcell, Szabó Kevin, Kolozsvári Ákos, Magyar Szabolcs, Zugonics Mátyás

Edző: Nagy Sándor

- Megérdemelt győzelmet aratott a vendég Soroksár, motiváltan és nagy akarattal játszottak. Mi egy nehéz sorozat után voltunk, tóbbek között a bajnok Gyirmótot is legyőztük idegenben és egy héttel ezelőtt a Buda FC ellen idegenben megszereztük a bajnokságban a harmadik helyet. Nem fogom elmarasztalni a srácokat. Az egész éves munkájukkal elégedett voltam, a harmadik helyezés jó eredmény a kiemelt bajnokságban. Ez is bizonyítja hogy, sok tehetséges srác nevelődik ki a Haliban - mondta el Nagy Sándor, edző.