Hírek


Javában zajlik a felkészülés
2021. január 23., 13:09

U14-es korosztályunk is a Király SZE ellen játszott edzőmérkőzést nemrég.

Részletek

Lejátszották az első felkészülési mérkőzést
2021. január 19., 15:38

U15-ös és U17-es korosztályaink a Király SZE ellen léptek pályára a hétvégén.

Részletek

Sikeres évkezdés
2021. január 18., 17:17

U12-es csapatunk 4:1-re nyert edzőmeccsen a Király SZE ellen.

Részletek

Segítsünk közösen Noelnek!
2021. január 14., 14:22

A Vas megyei kisfiúnál SMA2-es betegséget diagnosztizáltak, családja most a gyógyulást jelentő kezelésre gyűjt.

Részletek

Megkezdődtek az edzések
2021. január 13., 11:09

A téli szünet után a múlt csütörtök óta újra dolgoznak korosztályaink.

Részletek

Kapusedzések
2021. január 01., 16:11

"Játékszervezésünk alapja, hogy hátulról építkezve, kapustól induló játékkal tervezzük a futballunkat" - vallja Szenczi Imre. A hálóőrök képzéséről a szakmai vezető mellett Hegedűs Péter ...

Részletek

Elérhető cél a bajnokság megnyerése
2020. december 30., 15:41

Korosztályaink szezon-, illetve évértékelését az U19-es csapat beszámolójával zárjuk. Edzőjük, Simon Attila, illetve Szenczi Imre, szakmai vezető voltak a segítségünkre ebben.

Részletek

U17: kemény fél éven vannak túl
2020. december 28., 13:20

A nehézségek ellenére rengeteget fejlődtek sportolóink. Néhányan már a felnőttek között is kaptak edzéslehetőséget.

Részletek

Kellemes karácsonyi ünnepeket!
2020. december 23., 18:41

A Haladás család nevében áldott, békés, szeretetteljes karácsonyi ünnepeket kívánunk!

Részletek

U15: rendkívül motivált csapat
2020. december 23., 09:20

Harmadik helyen áll bajnokságban U15-ös korosztályunk, ahol végig látványos futballt mutattak be a srácok. Petrovics Balázs és Kiricsi Dániel edzők, illetve Szenczi Imre, szakmai vezető szezonérték...

Részletek

Fontos, hogy intelligens játékosokká váljanak
2020. december 20., 16:47

U13-as és U14-es korosztályaink továbbra is együtt edzenek. Sok-sok munka és egy sikeres szezon áll a srácok mögött. Iszak Gábor és Neczpál Gábor edzőpárost és Szenczi Imre, szakmai vezetőt kérdezt...

Részletek

Veretlenül: 7 győzelemmel és 2 döntetlennel zárták a félévet
2020. december 17., 13:22

Eredményes időszakot tudhat maga mögött U12-es korosztályunk; csapatként és egyénileg is folyamatosan fejlődnek a srácok. Szezonértékelő sorozatunkban Tóth Péter, illetve Németh Zoltán edzők és Sze...

Részletek

"Fő feladatunknak a nagypályás futballra való felkés...
2020. december 15., 10:59

Több tehetséges játékossal is büszkélkedhet U11-es korosztályunk, amely az elmúlt hónapokban egy jól működő kis közösségé kovácsolódott össze. Edzőik, Nagy Sándor és Péter Ábrahám, illetve szakmai ...

Részletek

Játékos formában tanulnak
2020. december 11., 11:49

Az U9-es az egyik legjelentősebb korosztály az utánpótlás nevelés munka során. Az alapok lefektetése mellett persze rendkívül fontos az is, hogy a gyerekek jól érezzék magukat a pályán, és hogy éle...

Részletek

Közös pizzázással zárják az évet csapataink
2020. december 10., 14:21

A nagyszabású év végi ünnepség az idei évben elmarad. Helyette saját körükben tartanak mini évértékelő rendezvényt korosztályaink. Az U13-14-es csapataink a hét elején maradtak edzés után egy rövid...

Részletek

Beszámoló a legkisebbek elmúlt évéről
2020. december 08., 14:06

"A vírushelyzet ellenére is jól működött az Ovi-foci program az idén. Sikerként könyveljük el, hogy több programban résztvevő gyerkőc lett végül a Haladás család tagja és ezzel ők, illetve szü...

Részletek

"Ellenfeleink kettőzött erővel küzdöttek ellenünk"
2020. december 04., 11:16

A Zanati KSE – HVSE, vagyis egyesületünk felnőtt csapata ősszel debütált a Megyei II. osztályban. Velük kezdjük meg a korosztályaink éves értékelését. Írásunkban Szenczi Imre, szakmai vezető beszél...

Részletek

Focizz velünk, legyél része te is a sikereinknek!
2020. november 30., 13:52

Szeretettel várjuk a 2007 és 2016 között született, mozogni vágyó gyerekek, fiatalok jelentkezését egyesületünkhöz.

Részletek

Nem jött össze a győzelem
2020. november 27., 12:28

A Zalaegerszeg csapatával meccselt U14-es korosztályunk. 2:1-re nyertek a vendégek.

Részletek

Megérdemelt győzelem
2020. november 22., 09:24

2:1-re nyert U19-es korosztályunk az Andráshida ellen.

Részletek

2:1-re nyertek a MOTIM ellen
2020. november 17., 13:53

U14-es csapatunk hazai pályán fogadta a mosonmagyaróvári gárdát.

Részletek

Sok ügyes ovis is pályára lépett
2020. november 16., 15:24

Az ősszel négy alkalommal vettek rész U9-es és U7-es csapataink a Bozsik programokon. Ezekből háromszor hazai pályán, egyszer pedig a Király Sportlétesítményben vendégeskedtek.

Részletek

U19: szép sikert arattak
2020. november 15., 14:33

A srácok 3:0-ra verték az eddigi meccsig pontveszteség nélkül álló Mosonmagyaróvár csapatát.

Részletek

3:0-as győzelem a MITE ellen
2020. november 13., 08:26

Hozta a papírformát U14-es csapatunk.

Részletek

Új szabályokat hozott a Haladás VSE
2020. november 12., 11:55

Az előírások többek között a maszkhasználattal és a Sportkomplexum területére való belépéssel kapcsolatosak.

Részletek

Továbbra is zajlanak az edzések és a versenyek
2020. november 11., 16:30

A nézők kizárásával lehetőség van a versenyszerű sporttevékenység folytatására.

Részletek

Kedden még a megszokott program szerint zajlanak az edzések
2020. november 10., 07:31

Természetesen a járványügyi előírások és intézkedések betartása mellett. A további tudnivalókról, az esetleges változásokról hamarosan beszámolunk, addig is közöljük a HVSE Vezetőségének tájékoztat...

Részletek

A bajnokság legfölényesebb győzelmét arattuk
2020. november 08., 18:47

Felnőtt csapatunk a második félidőben mutatott remek játékával 9:1 arányban nyert az Ikervár ellen.

Részletek

Döntetlent játszott U12-es csapatunk
2020. november 06., 11:20

A Körmendi Sünikkel csaptak össze a legutóbbi bajnokin. 1:1 lett a mérkőzés eredménye.

Részletek

Elhozták Győrből a 3 pontot
2020. november 02., 13:48

Az Üstökösnél vendégszerepelt U14-es csapatunk.

Részletek

"Fő feladatunknak a nagypályás futballra való felkészítést tekintettük"

2020. december 15., 10:59

Több tehetséges játékossal is büszkélkedhet U11-es korosztályunk, amely az elmúlt hónapokban egy jól működő kis közösségé kovácsolódott össze. Edzőik, Nagy Sándor és Péter Ábrahám, illetve szakmai vezetőnk, Szenczi Imre foglalta össze az elmúlt szezon történéseit, eredményeit.

- A nyáron egy új edzői stábot, Nagy Sándort és Péter Ábrahámot bíztam meg a korosztályos feladatok leoktatására, elvégzésére. Nagy és tartalmas feladatot kaptak, hogy a keretet kialakítva az elképzeléseinknek megfelelően bepótolják és az új úton elindítsák a gyerekeket – kezdte Szenczi Imre, szakmai vezető.

- A nyári tábor alatt lehetőségünk volt megismerkedni a gyerekekkel, ami nagy segítséget jelentett a számunkra – vették át a szót az edzők. - A felkészülés első napjai ennek ellenére még mindig az ismerkedés jegyében teltek. Augusztus elején kezdtük el a közös munkát, heti 4 alkalommal tréningeztünk és edzőmérkőzésekkel, valamint a Bozsik-programban történő játéklehetőségekkel biztosítottuk a korosztály számára a fejlődés lehetőségét. A Bozsik program keretein belül a csoportos tornákon 2 csapattal, a kiemelt rendezvényeken pedig 1 csapattal képviseltettük magunkat.

- A kezdeti 22 fős keretünk a nyár végére18 fősre csökkent, de egy stabil magot alkotva folytatta tovább a munkát a csapat. Az idő folyamán egyre jobban összehangolódtunk és olajozottá vált a Haladás U11-es korosztályának gépezete. Ennek bizonyítéka az edzőmérkőzéseken, és a Bozsik tornákon nyújtott egyre minőségibb játék, ami már jó eredménnyel is párosult. Ezek a játékosok nagyszerű hozzáállása nélkül nem valósulhattak volna meg - folytatták az edzők.

- Ebben a korosztályban 6+1 felállásra váltva a 4+1-s játékrendszert, folytatjuk és építjük egymásra a játékelképzelésünknek megfelelő képzési tervünket – hangsúlyozta a szakmai vezető. -  Ahogy az előbb a kollégáim is említették, ennek jelei már kezdtek visszaköszöni a csapat játékában. A rossz idő és a pandémia miatt a tervezettnél egy kicsit korábban kerültünk terembe, de ez nem okozhat, nem is okoz problémát, mert így az előző időszakban (u9) gyakorolt játék- és mozgásfeladatokat átismételhetik, és tökéletesíthetik a srácok.

- Fő feladatunknak a nagypályás futballra való felkészítést tekintettük, és tekintjük most is, ennek tudatában próbáljuk felépíteni a játékunkat a 6+1-es játékrendszerben. A szakmai vezetőnktől kapott anyagok és utasítások nyomán, az utánpótlásunkra már jellemző, stílusosan játszó csapatot, szerettünk volna kialakítani, aminek az ismérve a kezdeményező, irányító, támadó felfogás – mondta el Nagy Sándor és Péter Ábrahám. - Ezt szem előtt tartva terveztük és tartottuk meg az edzéseinket. Ezen belül nagy hangsúlyt fektettünk mind az egyéni, mind pedig a külön csapatrészek feladataira, amik rendszerint visszaköszönnek a mérkőzéseinken. Foglalkozásainkon és a mérkőzéseinken már megmutatkozott, hogy több tehetséges játékos alkotja a keretünket. Külön szeretnénk kiemelni az edzésen és a mérkőzéseken nyújtott teljesítményük alapján Horváth Ágostont, Churchward Samuelt, Horváth-Sipőcz Barnabást, Horváth Milánt, Károlyi Leventét, és Papp Márkot. Természetesen dicséret illet mindenkit, többször minket is meglepve, számtalan alkalommal rukkoltak elő jó teljesítményekkel. Hiányérzetünk csak az edzéslátogatottságot tekintve lehet, hiszen az elképzeléseink csak akkor működnek olajozottan, ha mindenki részt tud venni az edzéseken.

- A teremtornák elmaradnak, de mint a kisebb korosztály részére, úgy az u11 korosztálynak is edzőmérkőzéseket tervezünk és szerveztünk a téli időszakra – mondta el a szakmai vezető. - Tavasszal pedig visszatérve a szabadtéri edzésekhez, folytatjuk a nagyobb létszámú felállás játékfeladatainak oktatását. Ehhez a fiatal lendületet és a tapasztalatot adó edzőpárost teljes mértékben alkalmasnak tartom! Köszönöm szépen a munkájukat!

- Mi a szülők hozzáállását szeretnénk megköszönni, hiszen nem mindennapi áldozatokkal támogatták a mi munkánkat és a gyerekek fejlődését. Jövőre újult erővel vágunk neki a közös feladatoknak, hiszen még csak a közös utunk elején járunk… Jó pihenést mindenkinek! Hajrá Haladás! – köszöntek el az edzők.
Vissza az előző oldalra!
Haladás VSE Utánpótlás - Magyar